WEBové stránky

Zajistím Vám webové stránky včetně domény a hostingu. Dále se postarám, aby všechny komponenty byly pravidelně aktualizované a samozřejmě zabezpečené.

Jak probíhá a kolik stojí tvorba webu ?

1

Doména, webhosting

Doména je zjednodušeně název webu v URL adrese (např. reminger.cz) . Jestli je Vámi vybraná doména volná zjistíte zde. Pokud je doména volná, stačí ji za poplatek registrovat u jednoho z registrátorů.

Webhosting je místo kde se fyzicky web nachází. Zde se nahrávají soubory stránek.

Doménu i hosting dokážu zařídit a následně spravovat za Vás. Samozřejmostí jsou e-mailové schránky.

2

Grafika, obsah webu

Ač se to na první pohled nemusí zdát, vhled webových stránek úzce souvisí s jeho obsahem a účelem

Probereme co je vlastně účelem webu, jaký by měl být obsah a jakou bude mít strukturu. Na základě těchto informací budeme vybírat design, barvy a prvky webových stránek.

Grafický návrh je nejčastěji proveden na základě již vytvořených šablon nebo webů, nicméně nic nebrání kreativitě a tak můžu web udělat přesně podle Vaších představ.

3

Nacenění prací, realizace

Jakmile mám dost informací o Vašich požadavcích, mohu přesněji určit cenu webu.

Orientační cena webů s redakčním systémem je mezi 5 000 – 25 000 Kč, v závisloti na rozsahu webu, použitých prvcích a jeho složitosti.

Po schválení nacenění a rozpisu práce přichází čas realizace. První verzi webu se vždy snažím dodat co nejdříve, aby měl klient dost času na případné připomínky. Nejčastěji odevzdávám první verzi do jednoho týdne od schválení nacenění. Tvorba kompletního webu pak trvá od jednoho do čtyř týdnů, kde záleží především na rychlosti reakce klienta na mé otázky, případně čekám na dodatečný obsah.

4

Předání, následný servis

Pokud máme vyřešené případné připomínky můžeme přejít k předání. Předám Vám veškeré přístupy k webu, databázi, FTP. Dále v rámci ceny poskytuji školení administrace, kde Vám vysvětlím základy práce s administrací a pluginy.

Se svými klienty se snažím udržovat dlouhodobou spolupráci v rámci které jim pravidelně weby aktualizuji a starám se aby vše fungovalo tak jak má.

Samozřejmostí jsou pozdější dodělávky různých prvků webu, popřípadě změny banerů, grafiky atd. Předáním webu tedy má práce zdaleko nemusí končit.

Teď už víte jak se rodí takový web, kontaktujte mě a můžeme začít 🙂

Malé a střední firmy, Organizace, spolky, SOUKROMNÍCI, NADŠENCi

Web je vaše vizitka

Tvořím webové stránky které Vás reprezentují. Zaměřuji se především na moderní vzhled, přehlednost a jednoduchost. Více než 50% návštěv všech webových stránek je přes mobilní telefony, proto každý mnou vytvořený web je plně responzivní tozn. optimalizovaný pro všechna zařízení.